Ditar me çelës me dizajn Njëbrirëshi

0 out of 5

630 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: ditar-me-celes-unicorn-13-5x13-5cm Kategori: ,

Përshkrim

Ditari nga koleksioni STARPAK i mbyllur me çelës për të mbrojtur më mirë sekretet e te vegjëlve.
Kopertina tregon një grafik me një njëbrirësh të lezetshëm.
Ditari zhvillon imagjinatën dhe ndikon në zhvillimin e aftësive të fëmijës në formulimin e mendimeve dhe kthimin e tyre në të shkruar.
Projektuar për fëmijë nga 3 vjeç e lart.
Përmasat: 13.5×13.5cm

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Ditar me çelës me dizajn Njëbrirëshi”

Related Products