Ditar me çelës me dizajn të personazhit Paw Patrol

0 out of 5

710 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: ditar-me-kyc-me-dizajnin-e-paw-patrol-ne-ngjyre-roze-13-5x13-5cm Kategori: ,

Përshkrim

Ruani mendimet dhe kujtimet tuaja në ditarin sekret me ilustrime të Paw Patrol në ngjyrën rozë.
Kopertina ka një ilustrim të mrekullueshëm ndërsa kyçi i pajisur me dy çelësa i ruan faqet e ditarit nga sytë kureshtarë.
Vjen në përmasë 13.5×13.5cm

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Ditar me çelës me dizajn të personazhit Paw Patrol”

Related Products