Përshkrim

Këto doreza shtytëse ofrojnë mbështetje të rehatshme dhe të qëndrueshme, duke ndihmuar në përmirësimin e teknikës dhe performancës tuaj gjatë stërvitjes.

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Doreza palestre”

Related Products