Dosje me llastik A4 me dizjan lulesh dhe ditët e javës në pjesën e brendshme

0 out of 5

290 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: dosje-a4-me-gome-dhe-dizajn-lulesh Kategori: ,

Përshkrim

Dosje në format A4 për ruajtjen e dokumenteve, diplomave dhe veprave artistike.
Dosja është e laminuar, duke e bërë atë më të qëndrueshme dhe të zbukuruar me grafika shumëngjyrëshe.
I disponueshëm një plan mësimor brenda çdo dosje në kopertinë.
Përmasat: 31 x 23.5 cm

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Dosje me llastik A4 me dizjan lulesh dhe ditët e javës në pjesën e brendshme”

Related Products