Dosje me llastik A4 me personazhin Barbie

0 out of 5

310 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: dosje-me-llastik-a4 Kategori: ,

Përshkrim

Një dosje për ruajtjen e dokumenteve, diplomave dhe veprave artistike.
Brenda saj ka një plan mësimi, një tabelë shumëzimi ose informacion për foljet e parregullta.
Dosja është e laminuar, duke e bërë atë më të qëndrueshme dhe të zbukuruar me grafika shumëngjyrëshe Barbie. Fillimi i vitit shkollor nënkupton nevojën e plotësimit të mjeteve shkollore. Ndonjëherë është një sfidë e vërtetë.
Dimensionet e produktit A4
Produkti është i përshtatshëm për fëmijët e moshës 3 vjeç

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Dosje me llastik A4 me personazhin Barbie”

Related Products