Dylbi me busull

0 out of 5

650 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: dylbi-me-busull-mix-color-17x22x5cm Kategori: ,

Përshkrim

Përparësitë e produktit mundëson vëzhgimin dylbi të objekteve të largëta, dylbitë janë të dizajnuara për të dhënë një imazh të drejtë, d.m.th. jo i përmbysur, disponohet në dy ngjyra, jeshile dhe kafe. Dylbitë janë një pajisje optike në formën e dy teleskopëve të lidhur paralelisht. Dylbitë kanë një fije për t’i varur në qafë dhe një busull të vogël. Përmbajtja e kompletit të dylbive. Një lodër e bërë nga plastika. Dimensionet/pesha/bateritë dimensionet e produktit gjatësi x lartësi x thellësi cm 11×10.5×4, dimensionet e paketimit: gjatësi x lartësi x thellësi. cm 17x22x5.5, pesha e produktit kg 0.07 kg, nuk kërkon bateri. Lodra është e përshtatshme për fëmijët e moshës 3 vjeç.

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Dylbi me busull”

Related Products