Eksfoliator për pedikyr

0 out of 5

620 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: eksfoliator-per-pedikyr Kategori: , ,

Përshkrim

Lekure e lemuar ne pak minuta, heq lekuren e vdekur dhe kallot. Produkt qe ben lekuren tuaj te jete e bute dhe e lemuar.

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Eksfoliator për pedikyr”

Related Products