Etiketa libri me ngjitje dhe imazhin e dinosaur

0 out of 5

40 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: etiketa-libri-me-ngjitje-dhe-imazhin-e-dinosaur Kategori:

Përshkrim

6 etiketa libri me figura, prej materiali letre cilësore, në ngjyra dhe dizajne të ndryshme. Përdoren në kapakët e librave dhe fletoreve, për të shënuar emrin, përshkruar librin etj…

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Etiketa libri me ngjitje dhe imazhin e dinosaur”

Related Products