Etiketa libri me personazhin Paw Patrol

0 out of 5

50 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: etiketa-libri-me-ngjitje Kategori: ,

Përshkrim

Një etiketash shumëngjyrëshe për fletore me imazhe të personazheve tuaja të preferuara të PAW Patrol nga koleksioni Starpak.
Etiketat disponohen në dy ngjyra dhe disa modele.
Ka 6 ngjitëse në fletë.
Ngjitëset ju lejojnë të etiketoni fletoret e shkollës, gjë që do t’ju ndihmojë të shmangni gabimet kur paketoni çantën e shkollës për në shkollë.
Shikoni gjithashtu produkte të tjera Starpak nga seria Paw Patrol!
Ngjitëse prej letre. Prodhuar në Poloni.
Dimensionet e produktit: 23×7 cm.

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Etiketa libri me personazhin Paw Patrol”

Related Products