Faqore 140ml

0 out of 5

940 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: faqore-metalike Kategori: , , , ,

Përshkrim

Faqore metalike e ideuar për të mbajtur alkool, higjenikisht e pastër dhe ruan aromën.
Rezistent ndaj korrozionit dhe lahet në lavastovilje.
Me një kapak me vidë dhe fiksuese për të mos u humbur.
Përdoret për uiski, vodka, rum, skoç, xhin, tekila e pije të tjera.
Kapaciteti: 140 ml
Përmasat: 10 x 9.5cm

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Faqore 140ml”

Related Products