Përshkrim

Nëse dëshironi të kujdeseni për çdo detaj në shtëpinë tuaj dhe të zotëroni produktet më të fundit që do t’ju bëjnë jetën tuaj më të lehtë, blini filxhanin nga Versa Alfama.

Lloji: Filxhan
Materiali: Enë guri
Përafërsisht. dimensionet: 8.5 x 10 x 8.5 cm

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Filxhan me dizajn Alfama”

Related Products