Filxhan me dizajn personazhin Barbie

0 out of 5

1100 L

SKU: filxhan-barbie-3 Kategori: ,

Përshkrim

Një filxhan qeramike me një monogram Barbie që shton personalitetin. Një aksesor unik që ndërthur stilin dhe karakterin e dashur.

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Filxhan me dizajn personazhin Barbie”

Related Products