Përshkrim

Një filxhan qeramike me një monogram Barbie që shton personalitetin. Një aksesor unik që ndërthur stilin dhe karakterin e dashur.

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Filxhan me dizajn logon Barbie”

Related Products