Filxhan me dizajn nga seriali F.R.I.E.N.D.S

0 out of 5

1050 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: filxhan-kafe-caji-friends-qeramike-325-ml Kategori: , , , ,

Përshkrim

Për të gjithë adhuruesit e serialit F.R.I.E.N.D.S sjellim filxhanin e dizenjuar me këto elemente.
Përdorni në kuzhinat tuaja filxhanë çaji cilësore, në stile dhe forma të ndryshme. Filxhanët e çajit në BestFor përbëhen nga materiale të përzgjedhura, të cilat janë rezistente ndaj përdorimit dhe pastrohen me lehtësi.
Dimensionet: 11.80cm x 8.50cm x 10.00cm

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Filxhan me dizajn nga seriali F.R.I.E.N.D.S”

Related Products