Filxhan me dizajnin e elementeve të serialit Harry Potter – Ravenclaw

0 out of 5

1250 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: filxhan-kafe-caji-harry-potter-325-ml-ravenclaw Kategori: , , , ,

Përshkrim

Filxhan qeramik i zbukuruar me dizajne origjinale të bazuara në disa nga personazhet më të famshëm të serialit Harry Potter.
Përdoret edhe në mikrovalë.
Gjen përdorim dhe në lavastovilje.
Kapaciteti: 325ml
Dimensionet: 120 × 105 × 85 mm

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Filxhan me dizajnin e elementeve të serialit Harry Potter – Ravenclaw”

Related Products