Filxhan me dizajnin e personazheve të Harry Potter

0 out of 5

1050 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: filxhan-kafe-caji-qeramike-harry-potter-chibi-325-ml-ne-kuti-dhurate Kategori: , , , ,

Përshkrim

Filxhan për të apasionuarit pas Harry Potter dhe leximit ndërkohë që konsumojnë një filxhan çaji. Me këtë filxhan me dizajnin e Harry Potter pija juaj e preferuar shijon edhe më shumë. Vjen i paketuar në një kuti që mund të përdoret edhe si dhuratë.
Dimensionet: 117 × 100 × 85 mm
Kapaciteti: 325ml

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Filxhan me dizajnin e personazheve të Harry Potter”

Related Products