Filxhan me dizajnin e elementeve të serialit Harry Potter

0 out of 5

1050 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: filxhan-kafe-caji-qeramike-harry-potter-oz-320-ml Kategori: , , , ,

Përshkrim

Filxhan qeramik i zbukuruar me dizajne origjinale të bazuara në disa nga personazhet më të famshëm të serialit Harry Potter. Filxhan ka dorezë të përshtatshme për të konsumuar qumështin, çajin apo kafenë çdo kohë, është shumë higjienik, komod dhe pastrohet lehtësisht.
Përdoret edhe në mikrovalë.
Gjen përdorim dhe në lavastovilje.
Kapaciteti: 325ml

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Filxhan me dizajnin e elementeve të serialit Harry Potter”

Related Products