Filxhan me dizajnin e Pikachu

0 out of 5

1400 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: filxhan-kafe-caji-qeramike-pokemon-pikachu-400ml-ne-kuti-dhurate Kategori: , , , ,

Përshkrim

Për koleksionistët dhe dashamirët e Pokemonit!
Filxhani ka material qeramike dhe kapacitet 355 ml.
Është i sigurtë për përdorimin në mikrovalë dhe larjen në lavastovilje.
Të gjitha produktet e markës Stor janë të ripërdorshme, pa BPA dhe të testuara e kontrolluara në përputhje me rregullat europiane.

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Filxhan me dizajnin e Pikachu”

Related Products