Filxhan me mbishkrimin “Good Morning! Have a great day! Beginning with coffee”

0 out of 5

590 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: filxhan-kafeje-good-morningqeramike Kategori: , , , ,

Përshkrim

Filxhan qeramikë me shprehjet motivuese për të nisur bukur ditën! Falë madhësisë së tij është i përshtatshëm për kapuçino, kakao dhe çaj.
Përmasat: 8.1 x 8.1 x 10.5cm
I disponueshëm në 4 ngjyra: E bardhë, bezhë, gri, e zezë
Marka spanjolle: VERSA

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Filxhan me mbishkrimin “Good Morning! Have a great day! Beginning with coffee””

Related Products