Përshkrim

Shijoni një filxhan kafe të ngrohtë dhe filloni ditën me pozitivitet!
Materiali: Qeramikë
Dimensionet: 9.6 x 9.6 x 12 cm
Ngjyrat e disponueshme: E bardhë, bezhë, gri, kafe

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Filxhan me mbishkrimin “Coffee””

Related Products