Filxhan “The Kettle Well”

0 out of 5

1050 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: filxhan-kettle-well Kategori: , , , ,

Përshkrim

“Një filxhan serioz për atletë serioz”
Shijoni pijen tuaj të preferuar në këtë filxhan fantastik në formë Kettlebell të bërë prej qeramike me një kapacitet rreth 330 ml. Është i pajisur me një dorezë ergonomike që mundëson kapjen komode dhe tepër të lehtë.
Motivimi nuk vjen nga frymëzimi, por nga puna e palodhur dhe dështimi. Produkti zyrtar i Kettlebell. Dhurata perfekte për trajnerin tuaj të preferuar ose për adhuruesit e CrossFit apo sportit në përgjithësi.
Përmasat: 17x11x10 cm
Rezistente ndaj nxehtësisë
Materiali: Qeramikë

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Filxhan “The Kettle Well””

Related Products