Filxhan me dizajn personazhin Stitchy

0 out of 5

1100 L

SKU: filxhan-me-dizajn-stichy Kategori: ,

Përshkrim

Qoftë nëse jeni duke pirë kafenë e mëngjesit, çajin e mbrëmjes ose diçka në mes – kjo filxhan është për ju! Është i fortë dhe me shkëlqim me një printim të gjallë që do t’i rezistojë mikrovalës dhe pjatalarëse.

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Filxhan me dizajn personazhin Stitchy”

Related Products