Filxhan i zi me efekt termal dhe dorezë në formë leve

0 out of 5

1550 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: filxhan-me-doreze-kontrolli-power-up Kategori: , , , ,

Përshkrim

Një filxhan serioz për një lojtar serioz!
Niseni ditën me energji duke konsumuar kafen në një filxhan me efekt termal duke shijuar kështu edhe magjinë e tij. Sapo të hidhni kafen apo çdo lëng tjetër të nxehtë në filxhan, ai do të ndryshojë ngjyrë dhe do të shfaq imazhin e lojës “pushtuesit e hapësirës”
Filxhani ka një dorezë klasike në formë leve.
Kapaciteti 250 ml
Përmasat: 11 x 9cm
Materiali: Qeramikë
Marka: Out of the blue

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Filxhan i zi me efekt termal dhe dorezë në formë leve”

Related Products