Filxhan i zi në formën e qenushit

0 out of 5

1550 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: filxhan-me-koke-poshte-ne-forme-qenushi Kategori: , , , ,

Përshkrim

Shijojeni më shumë çajin apo kafen e mëngjesit me Filxhanin e zi në formën e qenushit. Përpos funksionalitetit të tij, filxhanin mund ta përdorni dhe si dekor. Nëse kthehet me kokën poshtë dallohet qartë imazhi i qenushit.
Përmasat: 12 x 14cm
Kapaciteti: 500ml

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Filxhan i zi në formën e qenushit”

Related Products