Filxhan me mbishkrimin “Super Dad”

0 out of 5

1100 L

SKU: filxhan-me-mbishkrimin-super-dad Kategori: ,

Përshkrim

Filxhan me mbishkrimin “Super Dad” i përshtatshëm për servirjen e pijeve të ngrohta. Material qeramike, shumë praktik dhe i lehtë. Me elemente të dizajnit të Superman. Dhurata ideale për Super heronjtë!
Kapaciteti: 500 ml
Përmasat: 18cm x 11cm

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Filxhan me mbishkrimin “Super Dad””

Related Products