Filxhan me dizajn personazhet Minions dhe tabelën e shumëzimit

0 out of 5

1100 L

SKU: filxhan-minions Kategori: ,

Përshkrim

Filxhani vjen së bashku me tabelën e shumëzimit për të gjithë fëmijët që ta kenë më të lehtë mësimin e saj.

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Filxhan me dizajn personazhet Minions dhe tabelën e shumëzimit”

Related Products