Filxhan me mbishkrimin Home

0 out of 5

550 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: filxhan-mug-new-bone-china-home Kategori: , , , ,

Përshkrim

E përkryer për kafe, çaj dhe pije të nxehta.
Filxhanët vijnë në formë klasike me ngjyra të ndryshme të buta dhe me nënshkrimin “Home”, duke e bërë atë një dhuratë të përshtatshme për të gjithë. Përmasat e produktit: 12 x 8.5 x 10.5 cm.
Kapaciteti 280 ml
Materiali: qeramikë
Marka: New Bone China

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Filxhan me mbishkrimin Home”

Related Products