Filxhan kafeje vetë-trazues

0 out of 5

1750 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: filxhan-per-pije-te-nxehta-vete-przieres-me-bateri-400ml Kategori: , , , ,

Përshkrim

Filxhani perfekt për “dembelët”dhe dashamirësit e kafesë si në shtëpi ashtu edhe në zyrë.
Thjesht shtypni butonin në dorezë për të bërë vetë përzierjen, e lehtë dhe e përshtatshme.
Materiali: çelik inox/plastikë e kategorisë ushqimore.
Çeliku inox me cilësi të lartë dhe plastika ushqimore e bërë, e sigurt dhe e qëndrueshme.

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Filxhan kafeje vetë-trazues”

Related Products