Përshkrim

Përgatituni për aventura me Pokémon: Ash Mug, shoqëruesi juaj i besueshëm për pijet e mëngjesit dhe betejat Pokemon. Ky përmban një dizajn të gjallë që tregon Ash Ketchum në veprim, duke kapur thelbin e udhëtimit të tij për t’u bërë një Master Pokémon.

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Filxhan me dizajn personazhin Pokémon”

Related Products