Filxhan me bisht në formën e takës dhe mbishkrimin “High Heels are girls best friends”

0 out of 5

1100 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: filxhan-qelqi-me-doreze-ne-forme-take Kategori: , , , ,

Përshkrim

Shijoni kafen tuaj në këtë filxhan unik me një dorezë në formën e takës së lartë të kuqe. Dizajni në modë i ngjyrës së bardhë me të kuqe i jep shijimit të kafesë suaj një dozë shtesë magjepsie.
“Takat e larta janë miqtë më të mirë të vajzave”. Një dhuratë perfekte për të festuar miqësinë e veçantë mes femrave.
Dhurata ideale për femrat që vlerësojnë modën, stilin dhe elegancën.
Përmasat: 13,9 cm x 11 cm
Materiali: Qeramikë

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Filxhan me bisht në formën e takës dhe mbishkrimin “High Heels are girls best friends””

Related Products