Filxhan qelqi me lugë dhe dizajn kafshësh

0 out of 5

1050 L

SKU: filxhan-qelqi-me-luge-dhe-dizajn-kafshesh Kategori: , , , ,

Përshkrim

Modeli i filxhanëve me dizajn kafshët tuaja të preferuara. Filxhani luan një rol të rëndësishëm në jetën tuaj për të qenë shoqëruesi më i mirë në zyrën ose shtëpinë tuaj.
I përshtatshëm për pije të nxehta dhe të ftohta.
Kapaciteti: 300ml

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Filxhan qelqi me lugë dhe dizajn kafshësh”

Related Products