Filxhan me dizajnin e babagjyshit dhe me shkëlqim

0 out of 5

1200 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: filxhan-qeramik-glossy-santa Kategori: , , , ,

Përshkrim

Lumturia ndodhet në një filxhan kafeje… por ky filxhani ynë ka diçka ndryshe…babagjyshin! 🙂
Filxhan me dizajnin e babagjyshit, me shkelqim dhe kapacitet 380ml
Përmasat: 10 x 12 cm
I disponueshëm në 2 ngjyra: të kuqe & të verdhë

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Filxhan me dizajnin e babagjyshit dhe me shkëlqim”

Related Products