Filxhan I zi me mbishkrimin “Queen of fucking everything”

0 out of 5

1800 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: filxhan-qeramik-mbreteresha-e-gjithckaje Kategori: , , , ,

Përshkrim

Filxhan me mbishkrimin “Mbretëresha e gjithçkaje”

Ky filxhan i zi qeramikë, me kapacitet 22 oz me tekstin në ngjyrë të artë është një mënyrë e shkëlqyer për të nisur mëngjesin dhe për t’i bërë të ditur se kush jeni në të vërtetë. Ky filxhan me mbishkrimin “Queen of fucking everything” është ideal për të konsumuar një çaj, kafe, kakao apo çdo pije tjetër.
Kapaciteti: 850ml
Përmasat: 13 x 11cm

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Filxhan I zi me mbishkrimin “Queen of fucking everything””

Related Products