Filxhan me dizajn kërmilli tek doreza dhe mbishkrim “Trust the timing of your life”

0 out of 5

1200 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: filxhan-qeramik-me-dizajn-kermill-trust-the-timing-of-your-life Kategori: , , , ,

Përshkrim

Filxhani mban mbishkrimin motivues “Trust the timeing of your life”, duke ju kujtuar të shijoni jetën dhe të besoni se gjithçka ndodh në kohën e duhur.
Filxhani ka një formë unike të dorezës në formë kërmilli dhe një kombinim të bukur ngjyrash të toneve kafe dhe blu.
Filxhani ka në përbërje materialin e gurit, gjë që e bën atë të fortë dhe të qëndrueshëm. Përveç kësaj, i mban pijet të ngrohta më gjatë se materialet e tjera.
Përmasat: 11 x 8.5 cm
Kapaciteti: 300 ml
Marka: Out of the blue

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Filxhan me dizajn kërmilli tek doreza dhe mbishkrim “Trust the timing of your life””

Related Products