Filxhan në formën e deles “Upside Down”

0 out of 5

1500 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: filxhan-qeramik-me-koke-poshte-me-dizajn-dele Kategori: , , , ,

Përshkrim

Filxhan elegant në dizajnin e deles, e lyer dhe e llakuar me dorë.
Dimensionet: 14 x 9 x 12 cm
Kapaciteti: 500ml
Filxhani është ideal për pije të nxehta dhe të ftohta.
Qoftë si filxhan kafeje, filxhan çaji, filxhan për verë të ngrohtë ose si filxhan i preferuar si dizajn për shtëpi. Falë kapacitetit të madh të filxhanit XXL, ju mund të shijoni pijen tuaj të preferuar në maksimum.

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Filxhan në formën e deles “Upside Down””

Related Products