Filxhan me dizajn Panda dhe mbishkrimin “Enjoy the moment”

0 out of 5

1200 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: filxhan-qeramik-panda-enjoy-the-moment Kategori: , , , ,

Përshkrim

Filxhan qeramik me dizajn të veçantë që përmirëson gjithmonë kënaqësinë tuaj të përditshme të kafesë me stil dhe sofistikim. Një zgjedhje unike për të shijuar momentin 🙂
Përmasat: 11 x 8,5 cm
Kapaciteti: 300 ml

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Filxhan me dizajn Panda dhe mbishkrimin “Enjoy the moment””

Related Products