Filxhan me dizajn pinguini dhe dorezën në formë pinguini

0 out of 5

1200 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: filxhan-qeramik-pinguin Kategori: , , , ,

Përshkrim

Filxhan me dizajn pinguini.
Filxhani ka në përbërje materialin e gurit, gjë që e bën atë të fortë dhe të qëndrueshëm. Përveç kësaj, ruan temperaturën e pijeve më gjatë se materialet e tjera.
Përmasat: 11 x 8.5 cm
Kapaciteti: 300 ml
Marka: Out of the blue

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Filxhan me dizajn pinguini dhe dorezën në formë pinguini”

Related Products