Filxhan me dizajnin e astronautit dhe dorezë në formë rakete

0 out of 5

1450 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: filxhan-qeramik-spaceman-dhe-doreze-ne-forme-rakete Kategori: , , , ,

Përshkrim

Një filxhan fenomenal me një dorezë në formë rakete. Grafikat e filxhanit përshkruajnë një astronaut që vëzhgon hapësirën përmes një teleskopi. Filxhani është i përshtatshëm për të konsumuar çajin tuaj të preferuar në shtëpi, në punë apo në çdo ambient tjetër. Për adhuruesit e hapësirës, një filxhan i tillë është një surprizë e mrekullueshme si dhuratë.
Përmasat: 14 x 12 cm
Kapaciteti: 300ml

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Filxhan me dizajnin e astronautit dhe dorezë në formë rakete”

Related Products