Përshkrim

Surprizoni një tifoz të Star Wars. Prodhuar në SHBA dhe zyrtarisht i licencuar nga Star Wars – perfekt për çdo adhurues të produkteve të Star Wars.
I përshtatshëm për kafe, ekspres, çaj dhe pije të ftohta ose të nxehta.
Filxhani qeramik prej 325ml e “Pyramid America’s Star Wars” është i sigurt në mikrovalë dhe në lavastovilje.
Materiali: 100% qeramikë
Rezistente deri në 350 gradë

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Filxhan qeramik “Star Wars””

Related Products