Filxhan qeramik dhe me mbishkrimin “Super dad”

0 out of 5

1250 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: filxhan-super-dad Kategori: , , , ,

Përshkrim

Filxhan me mbishkrimin “Super Dad” i përshtatshëm për servirjen e pijeve të ngrohta. Material qeramike, shumë praktik dhe i lehtë. Me elemente të dizajnit të Superman. Dhurata ideale për Super heronjtë!
Kapaciteti: 500 ml
Përmasat: 18cm x 11cm

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Filxhan qeramik dhe me mbishkrimin “Super dad””

Related Products