Filxhan me dizajn personazhin Wednesday

0 out of 5

1100 L

SKU: filxhan-wednesday-2 Kategori: ,

Përshkrim

A jeni ju apo dikush që njihni një fans i madh i Wednesday Addams? Pse të mos u tregoni se sa shumë i doni dhe t’i dhuroni këtë turi cilësor. Me një dorezë C për pirje të rehatshme, këto gota janë dhurata të shkëlqyera dhe ndihmojnë të tjerët të fillojnë ditën me këmbën e duhur. Falë qeramikës cilësore, këto gota ruajnë pamjen e tyre të mrekullueshme për një kohë të gjatë, edhe pas larjes së përsëritur.

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Filxhan me dizajn personazhin Wednesday”

Related Products