Përshkrim

Një ide romantike për ditën e të dashuruarve, për t’i dhuruar partnerit tuaj një set me filxhanë kafeje, në formë zemre,kështu çdo pushim për kafe do të jetë më i bukur dhe më i ëmbël.
Materiali: prej guri
Permasat: 6 x 6 cm
Kapaciteti: 90ml

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Set filxhanë kafeje në formë zemre”

Related Products