Filxhan dhe varëse çelësash me dizajn logo të MTV

0 out of 5

2300 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: filxhani-zyrtar-i-mtv-me-shume-logo-me-smalt-dhe-celes-gome Kategori: , , , ,

Përshkrim

Filxhani perfekt për të gjithë fansat e kanalit MTV.
Përmbajtja: Filxhan qeramik, të llakuar & varëse çelësash me logon e MTV, prej materiali gome.
Kapaciteti i filxhanit: Mban 500 ml pijen tuaj të preferuar!

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Filxhan dhe varëse çelësash me dizajn logo të MTV”

Related Products