Fletore shkrimi me dizajn kafshësh tropikale

0 out of 5

190 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: fletore-a5 Kategori: ,

Përshkrim

Formati: A5.
Numri i fletëve: 16.
Fletë letre të trasha dhe super të lëmuara.
Kapakët e fletores ofrojnë mbrojtje kundër dëmtimit.
Printimi i pjesës së brendshme të kapakut me llak selektiv UV.
Një kartë adrese individuale me një kafshë.
Koleksioni B&B është një markë premium për fëmijë, e përbërë nga koleksionet B&B Kids, B&B Kids Pastel dhe Kids Tropic.

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Fletore shkrimi me dizajn kafshësh tropikale”

Related Products