Ditar me motive të serialit Harry Potter, në formë letre

0 out of 5

1750 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: fletore-magnetike-a5-me-harry-potter Kategori: ,

Përshkrim

Tregojini botës dashurinë tuaj për Botën e Magjistarëve ndërsa përdorni këtë ditar për të regjistruar shënimet e klasës, aventurat e përditshme ose çdo nevojë tjetër për shkrim.
Brenda do të gjeni një kopje të letrës së pranimit të profesorit McGonagall drejtuar Harrit.

Me faqe të rreshtuara kudo, ka vend të bollshëm për të gjitha shënimet dhe mendimet tuaja.
Ky ditar 5,8 x 8,3 inç është një madhësi komode për kudo dhe i lehtë për t’u mbajtur në një çantë ose çantë shpine për ta marrë me vete në lëvizje.

Regjistroni shënimet tuaja të vlefshme shkollore ose një listë magjike të detyrave. Ky ditar me kopertinë të fortë është formati i përsosur i shkrimit si për studentët ashtu edhe për të rriturit.

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Ditar me motive të serialit Harry Potter, në formë letre”

Related Products