Fletore vizatimi me dizajn Hot Wheels

0 out of 5

400 L

SKU: fletore-vizatimi-me-dizajn-hot-wheels Kategori: ,

Përshkrim

Bllok vizatimi në format A4 me 10 fletë të bardha nga koleksioni STARPAK me licencë Hot Wheels.
Kopertina është e zbukuruar me grafika shumëngjyrëshe dhe frymëzuese me personazhet tuaja të preferuara.

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Fletore vizatimi me dizajn Hot Wheels”

Related Products