Flixhan me dizajn delfin dhe dorezë në formë Delfini

0 out of 5

1200 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: flixhan-qeramik-me-dizajn-delfin Kategori: , , , ,

Përshkrim

Ky filxhan me motiv kafshësh deti nuk është vetëm një artikull praktik, por edhe një element i bukur dekorativ që do të gjallërojë kuzhinën ose dhomën tuaj të ngrënies. I bërë prej guri, filxhani është i qëndrueshëm dhe rezistent ndaj dëmtimeve, falë të cilit do t’ju shërbejë për një kohë të gjatë.
Filxhani është perfekt për të konsumuar pije të nxehta, si kafe, çaj ose kakao, si dhe për të servirur pije të ftohta.

Kapaciteti: 300ml
Përmasat: 12 x 12 x 9cm

 

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Flixhan me dizajn delfin dhe dorezë në formë Delfini”

Related Products