Fokë prej pellushi

0 out of 5

1210 L

SKU: foke-prej-pellushi Kategori: ,

Përshkrim

Pellush i butë prej pambuku me përzierje poliesteri dhe mbulesë 100% poliester, i cili nuk fryhet lehtë dhe nuk deformohet lehtë.Ju mund të ndjeni strukturën e butë dhe komoditetin e krahëve tuaj sikur të jeni duke u përqafuar.Të përshtatshme për fëmijët e moshës 6 vjeç e lart. Forma e kukullës së kafshës së lezetshme mund të përdoret si pellush, jastëkë, etj.
Përmasat: 30cm

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Fokë prej pellushi”

Related Products