Furçë për larjen e enëve në formë kukulle

0 out of 5

510 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: fur-funky-lady-plate-23cm Kategori: , ,

Përshkrim

Ndihmësja juaj në kuzhinë, furçë e adhurueshme e enëve në formë kukulle për përdorim të përditshëm.
LOJZORE DHE PRAKTIKE – Qimet e fuqishme najloni luftojnë yndyrat e forta, pa gërvishtur shtresën.
E BËN PASTRIMIN MË TË LEHTË – Doreza ergonomike ofron rehati dhe mbështetje optimale; Pastruesi i hijshëm dhe i qëndrueshëm rrëshqet lehtësisht në hapësira të vogla
DETAJE DHE DIMENSIONET – E bërë nga plastika ABS, polipropileni, najloni dhe silikoni.
Ka përmasa 7,5 cm e gjatë, 7,5 cm e gjerë dhe 24,5 cm e lartë..

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Furçë për larjen e enëve në formë kukulle”

Related Products