Furçë dhëmbësh me fije të buta dhe material bamboo

0 out of 5

250 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: furce-dhembesh-bamboo Kategori: , ,

Përshkrim

Furçat e dhëmbëve me bambu janë të lehta për t’u përdorur dhe po aq efektive në pastrimin e dhëmbëve sesa çdo furçë dhëmbësh manuale në treg.
Qimet janë përgjithësisht najloni të butë që ofrojnë performancë maksimale për të hequr njollat, gurët dhe pllakën nga dhëmbët dhe mishrat e ndjeshëm.
Një furçë dhëmbësh prej bambuje natyrale do të zgjasë për aq kohë sa çdo furçë dhëmbësh plastike.

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Furçë dhëmbësh me fije të buta dhe material bamboo”

Related Products